15 stycznia 2024

Maść Propolisowa

Maść propolisowa 20% Barć - naturalna ochrona i regeneracja skóry

Maść propolisowaMaść propolisowa 20% Barć to produkt z polskiej pasieki, który wykorzystuje właściwości lecznicze propolisu - naturalnego antybiotyku produkowanego przez pszczoły.

Propolis działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie, przeciwgrzybiczo i przeciwwirusowo, a także wspomaga gojenie ran, odleżyn, oparzeń i odmrożeń.

Maść propolisowa Barć to idealny produkt dla osób z problemami skórnymi, takimi jak trądzik, egzema, łuszczyca, grzybica, opryszczka czy kurzajki.

Maść propolisowa Barć pomoże Ci przywrócić zdrowy i piękny wygląd skóry, a także zwiększyć jej odporność na czynniki zewnętrzne.

Maść propolisowa Barć to także doskonały kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała, który zapewni jej ochronę
i odmłodzenie.

Maść propolisowa to produkt bezpieczny i sprawdzony, który posiada certyfikat GMP (Good Manufacturing Practice) i jest zgodny z normami Unii Europejskiej. Maść propolisowa Barć jest dostępna w opakowaniach o pojemności 20 g, które łatwo zmieścisz w torebce lub plecaku.

Kup Maść propolisową 20% Barć już dziś i ciesz się naturalną ochroną i regeneracją skóry!

U osób ze skłonnością do uczuleń przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. W przypadku miejscowej alergii przerwać kurację. Unikać kontaktu z oczami.

Zawartość:

20ml maści propolisowej (20%)

Składniki:

  • wazelina
  • propolis

Sposób użycia:

Niewielką ilość maści nanieść na skórę. Stosować można również na skórę mniej problematyczną w celach zapobiegawczych czy w pielęgnacyjnych. Przed pierwszym użyciem zaleca się wykonanie próby kontaktowej na niewielkiej powierzchni skóry.

Nakładać maść na podrażnioną powierzchnię skóry najlepiej wieczorem bądź na noc, gdyż krem jest tłusty. Na noc można nałożyć grubszą warstwę, można stosować również na dzień ale bardzo małą ilość gdyż na skórze może zostać tłusty film. Unikać kontaktu z oczami.

Sposób przechowywania:

Przechowywać produkt zamknięty w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić od światła.

Informacje dodatkowe:

  • W przypadku wystąpienia alergii przerwać stosowanie.
  • Nie stosować u osób uczulonych na produkty pszczele (Przed zastosowaniem preparatów propolisowych należy wykonać test uczuleniowy na dany produkt).
  • Unikać kontaktu z oczami.

 

Adres

Bronowice 32/2

66-500 Bronowice

Kontakt

Menu

Śledź nas

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.